Tel: 774 183 651
Tel: 608 183 651
Email: info@autoservis-stepankovice.cz

pneuservis stepankovice

Chybová zpráva

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ve funkci require_once() (řádek: 3023 v souboru /mnt/data/accounts/b/blackarrowcze/data/www/autoservis-stepankovice.cz/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: Only variables should be passed by reference ve funkci fancy_login_page_alter() (řádek: 109 v souboru /mnt/data/accounts/b/blackarrowcze/data/www/autoservis-stepankovice.cz/sites/all/modules/fancy_login/fancy_login.module).

PNEUSERVIS

Poskytujeme kompletní služby pneuservisu pro osobní a malé nákladní auta. Pneuservis provádíme na kvalitních strojích, konkrétně na plně automatické vyvažovačce a vyzouvačce.    Provádíme kompletní servis včetně uskladnění a oprav průřezu pneumatik pro osobní a malá nákladní auta. Používáme kvalitní závaží. Poskytujeme tyto služby: -opravy defektů -prodej pneu alu a plechových disku za skvěle ceny -přezouvání osobních i menších nákadních automobilů -opravy duší -oprava alu disku -ekologická likvidace pneumatik -čistění alů disku -mytí pneumatik včetně disků od hrubých nečistot -rovnáni alu a plechových disku
X
Zadejte své uživatelské jméno pro Autoservis Štěpánkovice.
Zadejte své heslo.
Načítání